Zasady Forum


#1

Forum służy do wymiany wszelkich poglądów, informacji, wątpliwości, porad, doświadczeń i spostrzeżeń przez użytkowników i sympatyków przedmiotu działalności klubu tj. Peugeot’a 207.

#2

Forum podzielone jest na działy (np: Na luzie) a te na kategorie (np. off-topic, giełda). Stosowanie się do tego podziału wg opisów ułatwi utrzymanie porządku i czytelności zapewniając przyjemność korzystania z forum.

#3

O ład na forum dbają Administrator i Moderatorzy mogąc upominać, edytować, przenosić a w ostateczności usuwać posty/wątki autorów naruszających regulamin, czyniąc to jednak w dobrej wierze i dla dobra ogółu.

#4

Admin i Moderatorzy to też zwykli użytkownicy forum, mają więc obowiązek przestrzegania regulaminu a ponadto wyjaśniania podjętych decyzji dot. porządku oraz wszelkich innych pytań i wątpliwości klubowiczów.

#5

Przed założeniem wątku nie zaszkodzi sprawdzić czy podobny lub taki sam temat nie był już poruszany. Opcja „szukaj” nie gryzie za to przyspiesza i upraszcza znalezienie interesujących a już istniejących informacji.

#6

Warto postarać się, aby temat wypowiedzi jak i ona sama zawierała dokładne informacje o tym, czego się potrzebuje i o czym pisze. Udogodni to życie innym forumowiczom i uzyskanie odp. na poruszany temat.

#7

Dobrze uzupełnić profil użytkownika o model autka i rodzaj silnika, co pozwoli uniknąć mnożenia zbędnych pytań i zamieszania. Dodanie imienia i miasta dodatkowo ułatwi rozmowę i wymianę poglądów o np. drogach, itp.

#8

Dla czytelności forum należy unikać SPAM-owania tj. rozmówi prywatnych i dwuosobowych (do tego jest opcja PW i inne), jednowyrazowych, o niczym, nie wnoszących nic bądż w ogóle nie na temat (poza Off-topic).

#9

Każdy forumowicz ponosi odpowiedzialność za teksty których jest autorem. W przypadku stosowania jakichkolwiek cytatów powinno się zamieszczać je w cudzysłowiu oraz zaznaczyć ich pochodzenie i autora.

#10

Zabrania się prowokować, zaczepiać, obrażać bądż w jakikolwiek sposób okazywać brak poszanowania dla innych forumowiczów jak również używać wulgaryzmów. Tam gdzie już trzeba, winny być one wykropkowane.

#11

Moduł PUNKTÓW służy do celów informacyjnych, nobilitując niejako osobę, która wg Was zna się na rzeczy, lub odwrotnie . Prosiłbym o nie nadużywanie tego. Jeżeli dojrzę, że użytkownik A nadał użytkownikowi B kilka punktów pomógł za tą samą rzecz - będą ostrzeżenia.

#12

Zalogowanie się zrozumiane będzie jako akceptacja regulaminu oraz zawartych w nim elementarnych zasad dyscypliny i kultury a tym samym jako wyrażenie zgody na interwencję w przypadku ich złamania.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
transport noclegi w Wisełce Jarosławiec środki antykoncepcyjne aguria